MUAYENE
MUAYENE

MUAYENE

 

 

Muayene Edilen Hayvan Türleri


8 Veteriner Kliniği bugüne kadar birçok canlı dostumuza ev sahipliği yapmıştır.Muayene edilen hayvan türleri oldukça geniş yelpazeye sahiptir.Kliniğimizde hizmet verdiğimiz hayvan türleri : 

  • Kedi 
  • Köpek 
  • Kuş Türleri (Muhabbet Kuşu,kanarya v.b)
  • Papağan Çeşitleri 
  • Egzotik Hayvanlar


Kedilerin Muayenesi


8 Veteriner kliniğimiz açıldığı günden itibaren kedilere veterinerlik hizmeti vermektedir.Acil durumlarda ,ateşli hastalıklarda veya herhangi bir kaza durumlarında acil olarak kedinizi veteriner hekime göstermenizi tavsiye ediyoruz.

 

Köpek Muayene


Gerekli aşıların yapılması , hastalık durumları veya kaza durumlarında veteriner ihtiyacınız doğabilir.Bu ve buna benzer durumlarda kliniğimize gelerek köpeğinizi hekimimize muayene ettirmeniz gerekmektedir.

Ayrıca "kedi ve köpeklerin diş sağlığı" adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

Kuş Muayene


Muhabbet kuşu , kanarya ,papağan ve diğer birçok kuş türlerini veteriner kliniğimizde tedavi ediyoruz.Her canlı gibi onlarında bazen tedaviye ihtiyaçları vardır.Tüm kuş türlerine 8 veteriner kliniği olarak en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

 

Egzotik Hayvanların Muayenesi


Egzotik Hayvan Nedir ?


Egzotik hayvan evde beslenmesi toplum tarafından alışılmamış hayvanlara denmektedir.Bu hayvanlar kaplumbağa,tavşan,hamster ... gibi hayvanlardır.İnternet üzerinde timsal,keçi gibi hayvanlarda egzotik olarak geçse bile evde bu hayvanları beslemek mümkün olmadığı için biz yukarıda (kamlumbağa,tavşan,hamster...) gibi hayvanların muayenesini ve tedavisini yapmaktayız.

 

Egzotik hayvanlar daha çok evcil olmayan hayvanlardır.Bu tür hayvanları evimizde beslemeden önce onlara uygun bir ortam hazırlayabilirmiyiz iyi araştırmalıyız.Onları beslerken mutlu olabiliriz ancak onları tabiatından koparmadan önce aynı koşulları sağlayabilirmiyiz diye düşünmeli , daha sonra sahiplenmeliyiz.

 

kadıköy evcil hayvan muayene,kadıköy kedi muayene,kadıköy köpek muayene,kadıköy kedi muayene hizmeti,kadıköy köpek muayene hizmeti,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014